Главная
Новости
Форум Дилеры Прейскурант Ссылки Обновление Обучение О программе
Главная
Новости
Форум
Дилеры
Прейскурант
Ссылки
Обновление
Обучение
О программе
18 листопада 2021 року

Запрошуємо Вас взяти участь у серії осінніх онлайн семінарів «Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2021», які відбудуться протягом листопада-грудня 2021 року.

Кожен із семінарів присвячено окремому розділу ціноутворення у будівництві.
 • Семінар №1. «Вартість будівельних робіт. Детальний аналіз змін».

  Розглядатимуться: «Порядок застосування кошторисних норм та нормативів з ціноутворення при визначенні вартості будівництва», що набрав чинності з 01.10.2021 та КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», який затверджено наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281. Правила переходу з ДСТУ на КНУ.

 • Семінар №2. «Вартість проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво. Детальний аналіз змін».

  Розглядатимуться: «Порядок застосування кошторисних норм та нормативів з ціноутворення при визначенні вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво», що набрав чинності з 01.10.2021 та КНУ «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво», який затверджено наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281.

 • Семінар №3. «Особливості проведення закупівель будівельних робіт. Закупівлі після переходу з ДСТУ на КНУ».

  Планування закупівель. Особливості підготовки тендерної документації, розгляду тендерних пропозицій та перевірки договірної ціни за результатами аукціону. Контракти (договори підряду) на закупівлю будівельних робіт. Закупівля додаткових будівельних робіт.

 • Семінар №4. «Нові можливості кошторисних програмних комплексів. Майстер-класи».

  Семінар складатиметься з короткого огляду змін в нормативно-правовій базі ціноутворення у будівництві та майстер-класу. На майстер-класі провідні фахівці розробників ПК продемонструють нові функції програмного забезпечення і розглянуть практичні задачі.
Тривалість семінарів 4 години.

Мета семінарів:
 • підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінару;

 • інформування інвесторів, замовників, проектувальників, фахівців будівельних та експлуатуючих організацій про нову нормативну базу з проектування, будівництва, контролю виконання та визначення вартості робіт;

 • інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі, промислових підприємств, бюджетної сфери про новітні методи та технології виконання проектних робіт і будівництва, їх планування, управління та обліку.
Вартість участі одного представника в одному семінарі складає 960 грн з урахуванням ПДВ. Для другого і третього учасника знижки 5% і 10% відповідно. За участь у двох, трьох та більше блоках знижки 5% і 10% відповідно. Знижки не сумуються. Для зареєстрованих користувачів кошторисних програмних комплексів – 768 грн за кожного учасника, незалежно від кількості учасників і семінарів.

До вартості входить: участь у семінарі, чат з доповідачами, відповіді на питання, матеріали і презентації, доступ до відеозапису 3 дні, сертифікат у PDF форматі. Форма проведення семінарів ZOOM-трансляція з можливістю задавати запитання доповідачам.

З метою забезпечення якості семінарів кількість учасників обмежено, тому для кожного з них передбачено кілька повторів.

Організатори семінарів:
 • «НВФ «АВК-Созидатель», м.Дніпро

 • ТОВ «Авкас», м. Харків

 • ТОВ «АВК Единение», м. Миколаїв

 • ТОВ «Адмін-Сервіс», м. Київ

 • ТОВ «Економік Софт», м. Сєвєродонецьк

 • ТОВ «IT Сервіс», м. Дніпро

 • ПП Растєгаєв С.О., м Кременчук

 • ПП «ССБ Електронікс», м Івано-Франківськ
Координатор: ПП «Будівництво-сучасні технології» (0342) 705-700, 545-513

Для участі у конференції необхідно:
 • надіслати заявку на електронну адресу: conf2021@bct.com.ua

 • не пізніше ніж за один день до семінару перерахувати кошти за реквізитами згідно з наданим рахунком
Найближчі семінари:

 Тема 1. Вартість будівельних робіт  14 грудня.  10-00 – 14-00 
 Тема 2. Вартість ПВР  17 грудня.  10-00 – 14-00 
 Тема 3. Закупівлі у будівництві  23 грудня.  10-00 – 14-00 
 Тема 4. Майстерклас ПК «АВК-5»  21 грудня.  10-00 – 14-00 
 Тема 4. Майстерклас ПК «АС-4»  8 грудня.  10-00 – 14-00 
Последние новости
Copyright  © 1994 - 2022 Все права защищены   "НПФ "АВК Созидатель"